• Maashorst
  • Mens
  • Organisatie

Team Maashorst verwelkomt drie nieuwe gezichten

Sinds kort is Team Maashorst 3 horecacollega’s rijker. We stellen hen graag aan jullie voor.

Jolanda

Jolanda is recent gestart als cateringmedewerkster op Maashorst. Ze was verrast door hoe prettig de werkplek is: een gebied dat schoonheid en rust uitstraalt. Het werk is afwisselend en dynamisch, iets wat goed bij haar past. Met haar eerdere ervaring bij afscheidsbijeenkomsten voelde dit werk als een natuurlijke volgende stap. In haar vrije tijd is Jolanda graag in de natuur en geeft ze met veel plezier yogalessen in groepsverband. Ze sluit af:

“Wie weet ontmoeten we elkaar nog eens op Maashorst.”

Heidi

Heidi van Kreij-van Ras begon in augustus als horecamedewerker. Samen met haar collega’s ontvangt ze hier gasten in een zeer kwetsbare periode van hun leven. Wat Heidi aanspreekt, is dat nabestaanden bij Maashorst de ruimte krijgen om het afscheid volledig naar eigen wens in te vullen. Voor haar komen haar liefde voor de natuur en iets kunnen betekenen voor nabestaanden hier prachtig samen.

Mariëlle

Ook Mariëlle van Kaathoven is vanaf nu een waardevolle aanvulling op ons team. Ze woont in Heesch met haar partner en hun zoon. Hun dochter  woont op zichzelf. Mariëlle is graag creatief bezig, met name met keramiek en pottenbakken, en geniet van koken, gezelligheid en een goed boek. In de lente en zomer vind je haar vaak in haar (moes)tuin, lekker buiten in de natuur. Over haar werk bij Maashorst zegt ze:

“De natuurbegraafplaats voelt voor mij als een fijne plek waar alle ruimte is voor een persoonlijk en waardevol afscheid van het leven. Het doet me goed dat ik daar vanaf nu een bijdrage aan mag leveren.”

We heten Mariëlle, Jolanda en Heidi van harte welkom bij team Maashorst.