Hoe geeft u straks vorm aan een afscheid? Wat kan er als u kiest voor een plek in de natuur? Tijdens de Inspiratiedag op Landgoed Christinalust maakt u op laagdrempelige en persoonlijke wijze kennis met natuurbegraven. Bezoek de informatiepunten in marktopstelling en ontdek de vele mogelijkheden.
Stel uw vragen, ervaar de rust van het natuurgebied en spreek met medewerkers en deskundige partners.
Waarom deze dag de moeite waard is:
Praktische informatie:
12.00 uur – Lezing ‘Wat is natuurbegraven’
13.00 uur – Presentatie Loop Biotech™
14.00 uur – Lezing ‘Erfrecht en nalatenschap’ (door notaris)
15.00 uur – Lezing ‘Wat is natuurbegraven’
Wandelingen vinden de hele middag doorlopend plaats
Deelname aan deze activiteit is gratis, aanmelden kan via het formulier. Na aanmelding ontvangt u een bevestigingsmail en voorafgaand aan de Inspiratiedag sturen we u praktische informatie toe.
“De combinatie van gesprekken, natuur en informatie maakte deze middag heel waardevol. We hebben echt iets meegenomen om verder over na te denken.” – Rob en Marleen
De wandelingen duren ongeveer 60 minuten, en worden meerdere keren per middag gegeven. Op de krijtborden op locatie ziet u wanneer de eerstvolgende wandeling start.
Nee, u bent welkom om op elk moment tussen 12.00 en 16.00 uur binnen te lopen.
Ja, we vragen u om vooraf aan te melden via het inschrijfformulier op deze pagina. Zo kunnen we rekening houden met het aantal deelnemers en u op de hoogte houden van eventuele wijzigingen. Na aanmelding ontvangt u een bevestigingsmail met alle praktische informatie.
Zeker, medewerkers zijn de hele middag aanwezig voor persoonlijk contact.
Ja, naast de activiteiten kunt u een persoonlijke rondleiding aanvragen. Tijdens deze rondleiding krijgt u uitgebreid de kans om vragen te stellen, de natuurbegraafplaats te verkennen en uw wensen te bespreken. U kunt hiervoor een afspraak maken via onze afspraakpagina.