- Huis ter Heide
Komt u ook? Inspiratiedag op Huis ter Heide
Vogels die fluiten, de wind die ruist door de boomtoppen, grind dat knerpt onder de wielen van de loopkoets; dat is het bijzondere decor waarin een natuurbegrafenis zich afspeelt. Maar waar mag een kist van gemaakt worden? En hoe ziet een wade of baar er precies uit? Welke dieren lopen er eigenlijk op de natuurbegraafplaats? Is er ook ruimte om een urn te begraven? Kortom: wat is natuurbegraven precies?
Tijdens de Inspiratiedag op 14 september tussen 13.00 en 16.00 uur geven wij u graag uitleg en kunt u zelf de bijzonder sfeer van de natuurbegraafplaats ervaren tijdens een begeleide wandeling. In een open en ontspannen sfeer mag elke vraag gesteld worden.
Wat kunt u deze dag onder andere verwachten:
- Kom naar een van de lezingen en ontdek wat natuurbegraven inhoudt
- Wandel mee met een van de informatieve wandelingen.
- Laat u inspireren door verschillende van onze partners. U kunt daarbij denken aan de makers van biologisch afbreekbare kisten, urnen en wades.
Informatieve wandeling en lezing
Een wandeling is een goede manier om de natuurbegraafplaats te ontdekken. Tijdens een wandeling ziet u onder andere de verschillen tussen bos en open veld en ontdekt u hoe natuurgraven opgaan in de natuur. En vertellen we u over de natuur.
Tijdens de (korte) lezingen vertellen we u alles wat er komt kijken bij een laatste rustplaats in de natuur en de mogelijkheden daarin.